" تخفیف 25 درصدی خرید دستگاه برای ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی "

 همچنین می‌توانید با شماره 02188502930  “صندوق نانو” تماس بگیرید

ساخت قالب تزریق بادی

یکی از خدمات شرکت رادان ماشین، ساخت قالب های تزریق بادی می باشد. این شرکت قادر است انواع قالب های تزریق بادی را متناسب با طرح یا نمونه محصول مشتریان ساخته و پس از تست و اطمینان از عملکرد قالب، در اختیار آنان قرار دهد. کارخانجات متوسط و بزرگ تولید کننده نوشیدنی ها (آب معدنی، نوشابه، شیر و دوغ و …)، مواد غذایی (حبوبات، عسل، ادویه، گیاهان دارویی و …)، تولیدکنندگان روغن خوراکی، تولید کنندگان روان کننده های صنعتی (روغن موتور، روغن هیدرولیک و سایر روان کننده ها)، تولید کننده های سیالات صنعتی، تولید کنندگان برخی از شربت های دارویی و بسیاری دیگر از تولید کنندگان از ظروف پلاستیکی بادی استفاده می کنند و علاقه مند هستند که ظروف تولیدی شان، فرم و ظاهری ویژه داشته باشد. این دسته از شرکت ها می توانند برای استعلام زمان و قیمت ساخت قالب با ما تماس بگیرند.

شرکت رادان با طراحی و ساخت دستگاه تزریق برقی کوچک به کمک دانش و مهارت فنی کارکنان خود توانست عنوان شرکت دانش بنیان را به دست آورد.

مزایای ما در ساخت قالب های تزریق بادی عبارتند از:

قیمت قابل قبول طراحی و ساخت قالب

زمان قابل قبول برای تحویل قالب

نمونه قالب‌های ساخته شده بادی

جهت تماس با ما کلیک کنید
تماس با ما

برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت و زمان ساخت قالب تزریق بادی​ مراحل زیر را باید طی کنید

مرحله اول نقشه

لازم است نقشه یا تصویر و ابعاد محصول را برای ما ارسال کنید

مرحله دوم محاسبات قالبسازی

انجام محاسبات در بخش قالب سازی

مرحله سوم جواب استعلام

پاسخ استعلام شما را ارسال کنیم

مزیت های استفاده از دستگاه قالب بادی برای تولید قطعات پلاستیکی

فرآیند استفاده از قالب بادی پلاستیک در تولید محصولات پلاستیکی

در بین شرکت هایی که در این صنعت یعنی تولید ساخت قالب تزریق بادی مشغول به کار هستند زمان و کیفیت ساخت، بالاترین ارزش را دارد. رادان ماشین تولید کننده دستگاه تزریق پلاستیک کوچک تمام تلاش خود را دارد تا در زمانی معقول و کیفیتی فوق العاده بهترین قالب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد: